Kontakt

+420-775-62-33-99   info@industech.cz   Po - Pá: 8 - 16

INDUSTECH CZ, s.r.o.
Opletalova 1284/37
110 00 Praha 1, Nové Město
IČ: 04875796
DIČ: CZ04875796

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 254935

praha
thumb 20519BA3 9FCD 44A8 8D4A 73ADACB8FC41

 

thumb IMG 4856
thumb IMG 4930

05 Ptáte se nás

Časté otázky


Kolik potřebujete času pro vyřešení určité procesní problematiky?

Je to velice individuální, můžeme Vám nabídnout řešení a nastavení Vašeho procesu v řádu hodin, nebo také je problematika složitější a řešení bude vyžadovat i otázku týdnů. Po naší procesní prvotní analýze Vás budeme o časovém horizontu a postupu informovat.

 

Kolik si účtujete za prvotní procesní analýzu?

Prvotní procesní analýza je zcela zdarma, náklady si neseme my, po vytvoření procesní analýzy včetně SIX SIGMA projektu Vám navrhneme a seznámíme s možným řešením, kalkulaci úspor a všech budoucích nákladů pro nápravu a efektivitu Vašeho procesu.

 

Proč bychom měli objednávat případné zboží a produkty u Vás a ne přímo u přímých výrobců pokud existují?

Velice jednoduché, jelikož zastupujeme širokou škálu druhů výrobků předních výrobců, s kterými úzce spolupracujeme a také se podílíme na jejich vývoji a řešení technických specifik, disponujeme velice zajímavými cenovými bonusy, za které z ekonomického hlediska nemůže prodávat ani dotyčný přímý výrobce.

V dnešní době se také již snažíme o částečnou vlastní produkci určitých typových produktů.

 

Kdy je možné zahájit spolupráci?

Spolupráci je možné zahájit defakto ihned po Vašem kontaktování pomocí on-line formuláře, e-mailu nebo telefonicky naší asistenční linky, následně Vám určíme co nejbližší možný termín, případně dle vzájemné domluvy, charakteru a důležitosti Vašeho požadavku nabídneme promptní termín řešení.

 

Jste oprávněni prodávat a vyrábět chemické výrobky?

Ano, společnost INDUSTECH CZ, s.r.o. je oprávněna prodávat i vyrábět chemické látky a chemické směsi dle živnostenského zákona č.455/1991 Sb.
Jednatel společnosti David Bartek je držitelem jak vysokoškolského akademického titulu, disponuje patřičným vzděláním i praxí která nám umožňuje tuto činnost vykonávat včetně výroby nebezpečných chemických látek a směsí a prodej chemických látek a směsí klasifikovaných jako vysoce toxické a toxické.
Samozřejmě v České republice působí nemalé množství společností, které toto oprávnění nemají, ale přesto se uvedenou činnosti zabývají, což je samozřejmě v rozporu s právní legislativou živnostenského zákoníku, kdy vystavují nemalému riziku jak sebe tak i své odběratele.

 
Kontaktní formulář:


iso gold

iso blue